O nás
Naše děti
Kontakt
Downův
syndrom
Nejbližší akce
OVEČKA, o.p.s.
Integrace
Ke stažení
Odkazy
Různé
Podporují nás
Made with HTML Egg on a Mac
Sobota 15.5. 2015: krásný a slunečný den, kdy divadelní soubor J.K.Tyl v Č. Budějovicích pro naše děti odehrál představení černého divadla s názvem "Cirkus".
Toto překrásné a berevné představení shlédly naše děti s rodiči a někteří naši přátelé s dětmi. Mnohokrát za umělecký zážitek všem hercům tohoto souboru děkujeme. Jednoduchý příběh o kouzlu duše dětského uvažování byl dojemný a zároveň nás dospělé jistě některé nutil k zamyšlení...Během odehrávajícího se příběhu jsem si zase uvědomila, jak jednoduché jsou požadavky, které na nás, rodiče, mají naše děti: měj mě rád, a proto buď se mnou...

Mladé slečny z dramatického kroužku Ovečka zahrály před tímto představením krátký kus s vlastním scénářem, jehož jméno bylo "Modelky, s.r.o.".
A po představení "Cirkusu" zahrály ještě parodii horroru, kterou nazvaly "Apple". Popravdě řečeno, trochu jsem se bála za všechny přítomné děti, jestli se nevyděsí, protože díky skvělým hereckým výkonů Báry,Aničky, Zuzky a Zuzanky, vyzněl minihorror ( opět z jejich vlastní autorské dílny) dost přesvědčivě.
Myslím, že na představení divadelních souborů pro starší věkovou kategorii by skutečně zazářily.
Děkujeme slečně Martině Jarošové za její již sedmiletou práci s našimi dětmi.

J. J.