O nás
Naše děti
Kontakt
Downův
syndrom
Nejbližší akce
OVEČKA, o.p.s.
Integrace
Ke stažení
Odkazy
Různé
Made with HTML Egg on a Mac
Podporují nás
Uběhlo pár let a já bych se s vámi ráda podělila o to, jak pokračuje Kubíkův život. Už není školkou povinný, ale je z něj školák. Letos mu bude 10 let. Kubík měl odklad 2 roky a myslím, že kdyby měl odklad ještě jeden rok, nic by se nestalo. Do školy nastoupil ve svých 8 letech.
Jelikož vyrůstal se zdravými dětmi, zkusila jsem ho dát do „normální" školy, aby pokračoval se svými spolužáky ze školky. Byl to totální propadák. Po necelých dvou měsících bylo jasné, že tohle není ta správná cesta, Kubík se ve svém vývoji vrátil o x měsíců zpět. Bylo tedy načase s tím něco udělat. Naštěstí pan ředitel ze Základní a  Praktické školy byl velice přístupný, takže Kubík mohl přestoupit už od ledna a ne až od druhého pololetí. A pak se začaly dít věci….
Během druhého pololetí začal číst, psát a počítat. Vůbec jsem si nedovedla představit, jak velký vliv má prostředí školy na spokojenost a klid mého syna. Ve třídě je jen 7 dětí a tudíž se může paní učitelka věnovat Kubíkovi i ostatním v mnohem větší míře. Kubík je velmi spokojený, klidnější a učení ho baví. Moc rád si čte ve slabikáři, počítá, dokonce začal i malovat! A trošku se i „pomamil", líbí se mu motorky, rád by jednou jezdil. Dokonce se mu začaly líbit i ty pusinky od holek, co dostává
Jsem spokojená, protože můj syn je spokojený.
Zdraví maminka Lada
KUBÍK
Dříve ZDE
<
>