O nás
Naše děti
Kontakt
Downův
syndrom
Nejbližší akce
OVEČKA, o.p.s.
Integrace
Ke stažení
Odkazy
Různé
Podporují nás
Nejbližší akce

Kronika
Na konci listopadu se sjelo šest našich rodin - teenageři s rodiči. Opět v Kamenném Malíkově v penzionu Poláčkových.
V překrásném penzionu jsme stihli zřejmě pár posledních listopadových dnů, kdy bylo relativně teplo, ovšem ten VÍTR VENKU !!! A tak jsme velmi ocenili útulnost penzionu. Ale stihli jsme si ještě upést venku buřty, a to ihned první den po příjezdu.
Večer jsme pak společně malovali noční oblohu - každý měl své souhvězdí - a dětem se obloha velmi vydařila. Potmě "obloha" nádherně zářila.


Ráno už jako obvykle: nástup v kuchyni, vaření snídaně a společné jídlo v jídelně.
Tam také probíhaly všechny "dílny". Samozřejmě v tomto termínu nešlo jinak, než vyrábět ozdoby, přání, lucerničky, řetězy atp.

Jedna "stopovačka" venku stačila na proběhnutí a hned potom honem udělat bramborový salát a ozdobit stromek. Děti si zdobily vánoční tabuli, udělaly překrásné dekorace.
A potom už vánoční příběh a dárky...

V neděli ještě malba na hrnky pro kamarády a potom domů. MYslím, že tentokrát se opět víkendovka povedla, alepoň podle zářících očí všech a podle radosti, která jakoby tekla z každého kouta penzionu. Maminky i naše zlaté asistentky umožnily naprosto hladký a bezproblémový průběh, resp. následnost všech plánovaných aktivit.
Bůh nám zase požehnal. Děkuji Mu a už teď se těšíme na další víkend na jaře. J. Jarošová
<
>
<
>
<
>
<
>