O nás
Naše děti
Kontakt
Downův
syndrom
Nejbližší akce
OVEČKA, o.p.s.
Integrace
Ke stažení
Odkazy
Různé
Made with HTML Egg on a Mac
Podporují nás
Zuzka 2019
Rok 2018 ZDE
Dobrý den,
jsme rodina z Českých Budějovic a Zuzčin "deník" vedeme již mnoho let.
Rok 2019 sice zatím neskončil, ale událo se tolik hezkých věcí, že by bylo škoda je nezmínit.
Zuzka navštěvuje třetím rokem se svou skvělou asistentkou Česko-anglické gymnázium a je zde stále nadšená. Všudypřítomná angličtina se pozvolna dostala pod kůži i Zuzce, takže začala skutečně sama aktivně anglicky mluvit.
Máme z toho velkou radost a ZUzka je, myslím, na sebe právem hrdá. Velký posun se udál na poli hudebním, protože si hru na klavír užívá a letos dokonce doprovázela jednu ze svých kamarádek, která hraje na housle, na absolventském koncertě. Ano, kamarádky jsou stále v Zuzčině životě, i když letos už jen velmi málokdy, ale když se setkají, jako by měsíce bez kontaktu ani nebyly.... Letos začala Zuzka pravidelně malovat pod vedením báječné paní Marty Vaverkové a tolik ji to baví !!!! My se samozřejmě radujeme doslova z každého nového obrazu, který z lekce donese domů....
Protože už je velká slečna, jezdí se mnou i na semináře, které se pořádají mino náš kraj. Cestování ji totiž nesmírně bavilo a baví. A při letním cestování " po hradech a zámcích" se nám hodí hodně informací, které si velmi dobře pamatuje z dějepisu. Během těchto cest si čteme napínavé knihy, dávno už vyrostla z dětských knížek. Zálibu ve "sci-fi" filmech má asi po tatínkovi a sestřičce, která nám pořád moc chybí.
Čím dál víc ji baví vaření, čehož už můžeme doma hojně využívat.
Vášnivě miluje kočky a malé děti. Je nám doma spolu dobře a já nemohu jinak, než děkovat Bohu za skvělou Zuzku, kterou nám daroval.

Jana Jarošová, maminka Zuzky a Johanky
<
>